Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

Dünyanın ekolojik dengesinin oldukça hassas bir dönemde olduğu çağımızda gıda sektörü, iktisadi faaliyetlerin en önemlisi ve en sorumlusu haline gelmiştir. Hayata yeni bir heyecan, lezzet ve yorum katmak bütün sektörlerin ortak sorumluluğudur. Gıda sektörünün farkı, hem iktisadi hem kültürel bir misyon taşımasıdır. Çünkü beslenmek temel ihtiyaç olmanın yanı sıra kültürel bir olgudur.  Toplumdan topluma, coğrafyadan coğrafyaya değişen beslenme alışkanlıklarını, değişen ürünlerle zenginleştirmek ve dönüştürmek küresel etkileşimin  kaçınılmaz sonucudur. Bu nedenle kültürümüz adına ödevimiz, kendi ürünlerimizi  bütün insanlığa taşımak, sunmak, tanıtmak ve sevdirmektir. Balkarlı, modern tesislerde ve hijyenik ortamda üretilen mamülleriyle seçkin bir marka olma iddiasını ortaya koymuştur. Hijyenik şartlarda, bilimsel ilkelere dayalı üretim kararlılığımız, markamızı tüketici beğenisiyle buluşturmuştur.

Balkarlı ürünlerinin tadına bakanların, aynı ürünleri tekrar tekrar sipariş vermeleri  temel prensiplerimizdeki isabeti göstermekte ve bizi sevindirmektedir. Ulaştığımız nokta, hedeflediğimiz menzil değildir. Yöresel ürünlerimizi çağdaş beslenme alışkınlıklarımızın vazgeçilmez  ağız tatları arasına katıncaya kadar yeniliklerimiz sürecektir. İlkeli ve iddialı olmak temel vasfımızdır.  

Yaygın satış noktalarımızda sunduğumuz hizmeti, ulusal ve uluslararası platformlara taşımak,daha çok insanın ağız tadı olmak, markamızın yakın hedefidir. Yeni ürünler ve yeni tatlarda buluşmak dileğiyle...